دشمن درصدد کم‌رنگ کردن حضور مردم در انتخابات است‌

فضای انتخابات در نهاوند به طور کامل رصد می‌شود

مشارکت متولی خاصی ندارد، حماسه خلق شدنی است

کشف ۴۲ کیلوگرم مواد مخدر در نهاوند

افتتاح پارک نواری چهارباغ شهرداری نهاوند با ۵ و نیم میلیارد تومان اعتبار

نجات زن باردار عشایر در ارتفاعات گرین نهاوند

مرگ ماهی ها براثر خشک شدن رودخانه های شهرستان نهاوند

جرائم سنگین مالی در انتظار کاندیدای های شورای شهر نهاوند که قانون را رعایت نمی کنند

دستگیری سارق داخل خودرو با ۱۱ فقره سرقت در نهاوند

آموزش وپرورش نهاوند نقش بسیار مهمی در پیشگیری و شیوع بیماری کرونا داشت

  • کد خبر : 19900

صدای نهاوند:
مدیر آموزش وپرورش نهاوند در جلسه ستاد امتحانات، از برگزاری امتحانات حضوری پایه های نهم و دوازدهم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی خبر داد.

 محمدحسین دارایی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، با اشاره به تصمیم ستاد ملی کرونا در رابطه با برگزاری حضوری امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم، گفت: با توجه به تاثیر ۳۰ درصدی معدل کتبی نهایی پایه دوازدهم در کنکور سراسری و اهمیت نمرات پایه نهم در هدایت تحصیلی و انتخاب رشته دانش‌آموزان، امتحانات نهایی پایه دوازدهم به صورت هماهنگ کشوری و امتحانات پایه نهم به صورت هماهنگ استانی و حضوری برگزار خواهند شد.

وی اظهار داشت: با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و طبق شیوه‌نامه ابلاغی، پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی در حوزه های برگزاری آزمون به صورت کامل رعایت و بعد از برگزاری هر آزمون، محل برگزاری با استفاده از مواد ضدعفونی‌کننده، گندزدایی خواهد شد.

مدیر آموزش وپرورش نهاوند خاطرنشان کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم در شهرستان نهاوند در ۹ حوزه امتحانی (۵ حوزه پسران و ۴ حوزه دختران) برگزار می‌گردند و دانش‌آموزان می‌توانند از صبح روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه، با مراجعه به آموزشگاه مربوطه، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

گفتنی است امتحانات نوبت دوم دانش‌آموزان از ۲۷ اردیبهشت‌ماه الی ۲۴ خردادماه برگزار خواهند شد و به جز پایه های نهم و دوازدهم، امتحانات سایر پایه‌ها به صورت غیرحضوری و در بستر شبکه شاد برگزار می‌گردند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش