۱۳۸کیسه آرد احتکاری در نهاوند ضبط شد

نهاوند را باید قطب معدنى غرب کشور کنیم

جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند شد

تشریح جزئیات به شهادت رسیدن شهید رفیعی از زبان دادستان نهاوند

واکنش دادستان همدان به درخواست خانواده شهید رفیعی

شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی در حین عملیات با سوداگران مرگ در نهاوند

۵تیم بازرسی بر فعالیت نانوایان نهاوند نظارت می کنند

بوستان بانوان “نرگس” نهاوند با ۵ میلیارد تومان کلنگ زنی شد

تخریب ۲۲ واحد ساخت و ساز غیر مجازات در باغات نهاوند

بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای “تپه یزدان” نهاوند

  • کد خبر : 3318

صدای نهاوند:

در آستانه آغاز تعطیلات نوروزی و سال نو طرح نوروزی جمعیت هلال احمر نهاوند برای ارائه خدمت به مسافران و امداد رسانی های احتمالی روز پنح شنبه همزمان با سراسر استان همدان آغاز شد.

به گزارش صدای نهاوند،  آیین ویژه ای به همین منظور با حضور جمعی از مسئولان محلی و امدادگران آماده شهرستان نهاوند برگزار شد.
رییس جمعیت هلال احمر نهاوند در گفت و گو با صدای نهاوند گفت:برنامه های جمعیت هلال احمر مطابق با تقویم هلال احمر کشور از ۲۷اسفندماه تا ۱۵ تاپایان تعطیلات نوروزی با کارگیری امکانات و استفاده از ظرفیت های تخصصی امدادگران به اجرا گذاشته می شود.
ˈمحمد تقی شهبازیˈافزود: طرح نوروزی هلال احمر شامل راهنمای مسافرین نوروزی و همچنین امداد رسانی به مسافران در راه مانده و حوادث احتمالی در سطح جاده ها برنامه ریزی شده است.
وی اظهارداشت: به منظور راهنمایی مسافران نوروزی که به شهرستان وارد می شوند دو دستگاه چادر امدادی در مبادی ورودی نهاوند برپا شده که به طور روزانه در هر چادر دو نفر از داوطلبان هلال احمر حضور دارند و اقلام فرهنگی و جزوه اطلاعات شهرستان را در اختیار مسافران قرار می دهند.
رییس جمعیت هلال احمر نهاوند افزود: علاوه بر این دو پایگاه امداد رسانی جاده ای با تجهیزات لازم و آمبولانس در محور ˈفیروزانˈ و سه راهی ˈقلعه قبادˈ مستقر است که در هریک از این پایگاهها باتیم زبده امدادی و پزشک اورژانس همراه است.
وی گفت: به منظور تامین نیروهای مراکز فوق از امدادگران مجرب و داوطلبان هلال احمر استفاده می شود که در مجموع ایام تعطیلات ۴۰۰ نفر روز با این جمعیت همکاری دارند.
شهبازی در پایان گفت: علاوه بر فعالیت شبانه روزی پایگاههای فوق ، پایگاه اداری این شهرستان نیز در تمام ایام تعطیلات به طور شبانه روز کشیک خواهند داشت و کار امداد رسانی به مسافران را دردستور کار دارند.
کانال-صدای-نهاوند-۳۰۰x60
IMG_4266

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش