فرار مالیاتی پای دلالان را به بازار سیمان باز کرد/ تأمین سیمان شهرستان اولویت دارد

اجازه فعالیت و مجوز بازگشایی به سالن های ورزشی نهاوند داده نمی شود

تشکیل پرونده قضایی برای ۳۳ راننده تاکسی در نهاوند به علت عدم استفاده از ماسک

نظارت ها در حوزه حمل و نقل و بازار عامل اصلی چندگانگی قیمت سیمان در نهاوند است

آغاز مرحله اول طرح واکسیناسیون کرونا در نهاوند

بانک های عامل نهاوند ۷میلیارد تسهیلات باقیمانده اشتغال را جذب کنند

ابلاغ اخطار قانونی به مراکز پرنده فروش نهاوند

تجلیل از اقدامات شرکت سیمان نهاوند در حوزه‌ی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

نهاوند صاحب بازار روز می شود/ عزم شهردار نهاوند برای احداث بازار روز

آژانس تانکرهای تخلیه فاضلاب و لجن کش در نهاوند راه اندازی می شود

  • کد خبر : 10698

صدای نهاوند:
با برگزاری مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های بوکس قهرمانی نوجوانان کشوربه میزبانی نهاوند، نفرات راه یافته به فینال این رقابت‌ها مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، رقابت‌های بوکس قهرمانی نوجوانان کشور که از روز جمعه هفته گذشته به میزبانی نهاوند آغاز شد، با پیگیری دیدارهای امروز نفرات فینالیست این رقابت‌ها مشخص شدند.

در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها که از صبح روز یکشنبه برگزار شد، ۲۶ مبارزه روی دو رینگ برگزار شد و نفرات راه یافته به دیدار فینال هر وزن مشخص شدند. فینال این مسابقات فردا (دوشنبه) برگزار می‌شود.

اسامی فینالیست‌های اوزان مختلف این مسابقات به شرح زیر است:

۴۶ کیلوگرم: پوریا عبدالمالکی (تهران)- سبحان صحرایی (همدان)

۴۸ کیلوگرم: سعید احمدی (فدراسیون)- بلال گورچانی (سیستان و بلوچستان)

۵۰ کیلوگرم: محسن عزیزپور (اردبیل)- ابوالفضل حاجی‌زاده (توابع)

۵۲ کیلوگرم: علی غلامی (فدراسیون)- مبین اعلایی (خوزستان)

۵۴ کیلوگرم: امیر حسین دولتی (گیلان)- محمدحسین احسانی (تهران)

۵۷ کیلوگرم: مهدی امیری (کرمنشاه)- محمدسعید جوهری (همدان)

۶۰ کیلوگرم: علی دهباشی (توابع)- محمدرضا نقدی (کرمانشاه)

۶۳ کیلوگرم: ابوالفضل امینی (البرز)- اشکان سلیم (توابع)

۶۶ کیلوگرم: عبدالحکیم بیگدر (گلستان)- امیرمهدی کریمی (کرمانشاه)

۷۰ کیلوگرم: امیر محمد موسی‌خانی (بوشهر)- بنیامین کاظمی (گلستان)

۷۵ کیلوگرم: علیرضا سیفی (مازندران)- رضا وزیری (گلستان)

۸۰ کیلوگرم: امیر حسین طالشی (مازندران)- امیررضا مختار رضایی (هرمزگان)

+۸۰ کیلوگرم: سامان حسینی(همدان) – سیاوش بهاردوست (آذربایجان غربی)

نتایج تیمی این رقابت‌ها تا پایان شب سوم (مرحله نیمه نهایی) این مسابقات به شرح ذیل است:

مازندران ۱۴

توابع ۱۴

همدان ۱۲

کرمانشاه ۱۲

گلستان ۱۱

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. عالی ممنون از اطلاع رسانی به موقع صدای نهاوند

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش