میدان امام رضا (ع) شهر گیان نهاوند کلنگ زنی شد

کشف جسدی مجهول الهویه در باغات جاده دهنوراه نهاوند

ذخیره معدن طلای نهاوند و عیار طلای آن مشخص نیست

همه دستگاه های اجرایی نهاوند باید در شرایط بحرانی وارد عمل شوند

وقوع دو زلرله در ۳ دقیقه در نهاوند/ آماده باش ستاد بحران

استخرهای پرورش ماهی نهاوندیک سال فاقد هرگونه فعالیت بوده اند

تمامی منابع تولید آب شرب روستاهای نهاوند سالم و فاقد آلودگی است

صدور پروانه بهره برداری از معدن طلای «عشوند» خاک نهاوند را طلایی کرد

  • کد خبر : 12827

مدیر کل صداوسیمای مرکز همدان:

مستند میراث گاماسا در نهاوند رونمایی می شود

صدای نهاوند:
جدیدترین کار مستند تولید صداوسیمای مرکز همدان با عنوان میراث گاماسا پنج شنبه هفته جاری در شهرستان نهاوند با حضور مسئو لان استانی رونمایی می شود.

  به گزارش صدای نهاوند، دکتر مهدی دهقان نیری مدیر کل صداوسیمای مرکز همدان اظهار داشت:  شهرستان نهاوند یکی از شهرستانهای قدیمی و با سابقه استان همدان می باشد که جاذبه های زیبای طبیعی و تاریخی  و مذهبی زیادی دارد که جادارد برای معرفی این شهرستان سرسبز بیشتر به آنها پرداخته شود.

وی گفت:  بهمن ابراهیمی مستند ساز خوب مرکز همدان  در جدیدترین مستند خود با نام میراث گاماسا  به معرفی زیبای بصری جاذبه های طبیعی،تاریخی و گردشگری نهاوند پرداخته است. 

 مدیر کل صداوسیمای مرکز همدان افزود: بهمن  ابراهیمی تاکنون مستندهای خوبی بنامهای گاماسیاب رود ماد ، از زرامین تا کنگاور؛ شهر سرابها ، میراث گاماسا ، از ورآینه تا خزل و سیزده خانه در مورد نهاوند را ساخته که از بیشتر شبکه های سراسری و استانی پخش شده اند ، و جدیدترین کار او بنام میراث گاماسا نیز در روز پنج شنبه آینده در نهاوند رو نمایی خواهد شد که  پیرامون جاذبه های طبیعی،تاریخی و گردشگری نهاوند می باشد.

  وی اظهار داشت: در این مراسم رونمایی از همه اصحاب رسانه شهرستان نهاوند دعوت به عمل می آید تا در این مراسم حضور یابند و دیدگاه های خود را در مورد شهرستان نهاوند و برنامه های صداوسیما بیان کنند. دهقان نیری گفت: قرار است تله فیلم مستند دیگری در مورد شهدای گروه انقلابی ابوذر نهاوند توسط صداوسیمای مرکز همدان تولید شود.

 وی در پایان با اشاره به تلاش همکارانش در مرکز همدان بیان کرد هدف ما رضایتمندی بیشتر مردم استان  از برنامه های تولید شده بومی است که تاکنون گام های مثبتی را در این زمینه با توجه به کمبود بودجه برداشته ایم.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش