یک کشته و دو مجروح در سانحه رانندگی محور نهاوند-بروجرد

دستگیری ۵ سارق در نهاوند

بانک‌ها باید برای حمایت از تولیدکننگان به تبصره ۱۶ قانون بودجه عمل کنند

۱۰ میلیارد تومان برای تعریض جاده نهاوند-فیروزان اختصاص داده شد

  • کد خبر : 13720

صدای نهاوند:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز به اصلاحاتی نیاز دارد و معتقدم که انتخابات مجلس باید به صورت استانی برگزار شود و نخبگان و افراد توانمندتر بتوانند به مجلس راه پیدا کنند.

به گزارش صدای نهاوند، حسن بهرام نیا در خصوص لزوم اصلاح قوانین انتخابات مختلف، اظهار داشت: به طور کلی قوانین انتخاباتی کشور اعم از انتخابات شوراها، ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی نیاز به اصلاحاتی دارند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به صورت طبیعی بعد از گذشت چند سال از عمر قوانین انتخاباتی باید اصلاحاتی انجام شود تا ایراداتی که در جریان انتخابات هویدا شده، برطرف شود.

وی افزود: تغییرات مختلفی که در حوزه‌های گوناگون ایجاد شده بر انتخابات اثر می‌گذارد و باید قوانین انتخاباتی را اصلاح کنیم تا به روز باشد.

بهرام‌نیا ادامه داد: از جمله مواردی که باید در قوانین انتخاباتی اصلاح شود، موضوع نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است که به مجلس شورای اسلامی واگذار شده است.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی همدان گفت: به صورت طبیعی موضوع نظارت بر انتخابات شوراها باید به نهادی غیر از مجلس واگذار شود، ملاحظاتی که نمایندگان دارند ممکن است در حسن اجرای نظارت بر انتخابات شوراها اثر بگذارد و باید نهادی فراقوه‌ای بر انتخابات شوراها نظارت کند.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش