آرزوی ۲۰ ساله نهاوندی ها محقق شد/ بیمارستان شهید قدوسی دارایMRI شد

توزیع میوه شب عید از امروز در نهاوند آغاز می‌شود

اولین عمل جراحی کرانیوتومی در نهاوند انجام شد

هشدار فرمانده انتظامی نهاوند به هنجارشکنان در چهارشنبه آخرسال

هزار کیسه کود شیمایی در شهر فیروزان نهاوند کشف شد

مردم نهاوند مشکلات را برای فرماندار پیامک کنند

قوه قضائیه شمشیر نظام است/هیچ نظارتی بر بازار نیست

  • کد خبر : 13720

صدای نهاوند:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز به اصلاحاتی نیاز دارد و معتقدم که انتخابات مجلس باید به صورت استانی برگزار شود و نخبگان و افراد توانمندتر بتوانند به مجلس راه پیدا کنند.

به گزارش صدای نهاوند، حسن بهرام نیا در خصوص لزوم اصلاح قوانین انتخابات مختلف، اظهار داشت: به طور کلی قوانین انتخاباتی کشور اعم از انتخابات شوراها، ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی نیاز به اصلاحاتی دارند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به صورت طبیعی بعد از گذشت چند سال از عمر قوانین انتخاباتی باید اصلاحاتی انجام شود تا ایراداتی که در جریان انتخابات هویدا شده، برطرف شود.

وی افزود: تغییرات مختلفی که در حوزه‌های گوناگون ایجاد شده بر انتخابات اثر می‌گذارد و باید قوانین انتخاباتی را اصلاح کنیم تا به روز باشد.

بهرام‌نیا ادامه داد: از جمله مواردی که باید در قوانین انتخاباتی اصلاح شود، موضوع نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است که به مجلس شورای اسلامی واگذار شده است.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی همدان گفت: به صورت طبیعی موضوع نظارت بر انتخابات شوراها باید به نهادی غیر از مجلس واگذار شود، ملاحظاتی که نمایندگان دارند ممکن است در حسن اجرای نظارت بر انتخابات شوراها اثر بگذارد و باید نهادی فراقوه‌ای بر انتخابات شوراها نظارت کند.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش