یک کشته و دو مجروح در سانحه رانندگی محور نهاوند-بروجرد

دستگیری ۵ سارق در نهاوند

بانک‌ها باید برای حمایت از تولیدکننگان به تبصره ۱۶ قانون بودجه عمل کنند

۱۰ میلیارد تومان برای تعریض جاده نهاوند-فیروزان اختصاص داده شد

  • کد خبر : 13733

صدای نهاوند:
دادستان نهاوند با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای سراب گاماسیاب گفت: پس از اعلام نظر دیوان محاسبات و سازمان بازرسی منطقه غرب کشور در صورت احراز بزه با مرتکبین برخورد قانونی خواهدشد.

به گزارش صدای نهاوند، سیدهادی مصطفوی گفت: با ورود مدعی العموم در اواخر سال گذشته به موضوع ساماندهی دو سراب‌گیان و گاماسیاب نهاوند، بهره برداری از سراب گیان با انعقاد قراردادرسمی از سوی منابع طبیعی به شهرداری این شهر واگذار شد و در مورد سراب گاماسیاب نیز اداره منابع طبیعی مدیریت آن را بر عهده دارد.

 مصطفوی گفت:از لحاظ قانونی و پس از اقدامات انجام شده سراب گیان صرفا یک متولی دارد و هرگونه اقدام باید با هماهنگی و نظارت شهرداری گیان و منابع طبیعی انجام شود و دخالت در این امر میتواند مسئولیت حقوقی به دنبال داشته باشد.

وی افزود: شفاف سازی محل درآمدو هزینه‌ها با تعیین حساب متمرکز، توجه به مسائل فرهنگی، ساماندهی روشنایی ها،تعیین ساعت ورود و خروج، ساماندهی استراحتگاه‌های مسقف از این موارد است.

دادستان نهاوند بیان داشت: شهرداری گیان باید ضوابط ذکرشده را دردستور کار قرار داده و هرگونه دخالت و تخلف را بامستندات به دادسرا اعلام کند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش