جوان ۳۵ ساله نهاوندی با شلیک اسلحه به عمر خود پایان داد

عامل تصادف و مرگ عابر پیاده در نهاوند از محل حادثه فرارکرد

اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در نهاوند

خانه یک‌میلیارد تومانی در نهاوند وقف شد

زنان خانه دار می توانند، بیمه شوند

‍ سرپرست جدید زندان نهاوند معرفی شد

  • کد خبر : 13989

صدای نهاوند:
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: سارقان طلا فروشی نهاوند با توجه به تنگ شدن حلقه محاصره شدید نیروی انتظامی متواری شدند اما در حیطه پلیس قرار دارند.

به گزارش صدای نهاوند، سرهنگ شا احمد ساکی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان نهاوند در خصوص آخرین وضعیت موضوع سرقت از طلافروشی نهاوند طی دیروز اظهار کرد: با رصد اطلاعاتی و امنیتی و بررسی تصاویر دوربین‌های نظارتی شهرستان خودرو سارقان طلافروشی نهاوند در محور نهاوند نورآباد کشف شد.

ساکی گفت: همچنین خودروی پرایدی که در حادثه سرقت دیروز به آن مشکوک بودیم، شناسایی و توقیف شد.

وی با بیان اینکه سرنخ‌هایی در این رابطه به دست آمده که در آینده اعلام خواهد شد، تصریح کرد: سارقان با توجه به تنگ شدن حلقه محاصره شدید نیروی انتظامی متواری شدند اما در حیطه پلیس قرار دارند.

وی با بیان اینکه لازمه برقراری امنیت، اقتدار است که خوشبختانه این اقتدار در کشور ما موجود است، افزود: در حوزه‌های امنیتی و طرح های پیشگیرانه اقدامات بسیاری خوبی در حال اجراست و در حال حاضر طرح های تشدیدی و پیشگیرانه در دستور کار قرار گرفته است.

وی در پایان توصیه کرد: به روز شدن سیستم‌های ایمنی و امنیتی در بروس های طلافروشی از مهم ترین اقدامات پیشگیرانه در این حوزه است.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش