دهیاری که نمی توانند ورودی و خروجی روستا را تمیز کند باید عزل شود

چهل و پنجمین سالگرد شهدای گروه ابوذر نهاوند برگزار شد

هدف از روستا گردی ایجاد خلق امید و ایجاد روزنه برای توسعه روستاها است

برداشت از حساب بانکی شهروند نهاوندی با ترفند فیشینگ

پرداختی‌های تبصره ۱۶ که ویژه افراد بی‌بضاعت است به خوبی عمل نشده است

۶ مجروح در تصادف جاده نهاوند- فیروزان

  • کد خبر : 14946

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند گفت: همه مصوبات روستا گردی و محله گردی باید اجرایی شود و در این خصوص مسامحه و کم کاری از مدیران پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری در نشست با معاونین- بخشداران و مدیران کمیته های روستاگردی و محله گردی شهرستان نهاوند که در سالن جلسات بخشداری خزل برگزار شد، پاسخگویی و پیگیری مطالبات به حق مردم نجیب و شریف نهاوند را از مهمترین اولویت های مدیریت اجرایی شهرستان بیان کرد.

ناصری گفت: همه سازو کارها را برای حل مشکلات روستاها و محلات بکار بسته ایم وباید در این خصوص بخشداران و مدیران اهتمام جدی داشته باشند تا به تعهداتی که دولت تدبیر و امید مشخصا” در سطح شهرستان دارد جامه عمل بپوشیم.

وی افزود: بازدید از روستاها و از نزدیک شنیدن صدای مردم و نیازسنجی مشکلات روستاها از مهمترین اولویت های فرماندار و بخشداران و همه مدیران شهرستان است و تاکید می کنم همه مصوبات باید اجرایی شود و در این خصوص مسامحه و کم کاری پذیرفتنی نیست.

فرماندارنهاوند ادامه داد:حضور در میان مردم اصیل ،شریف و نجیب شهرستان نهاوند ونفوذ در عمق روستاها فرصتی است برای فرماندار و بخشداران و مدیران تا بتوانیم از نزدیک مشکلات آنها را لمس کنیم و با جدیت بدنبال حل آنها باشیم.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش