مرگ روزانه ۵ نفر در نهاوند به خاطر کرونا

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در نهاوند رو به افزایش است

کشف موتورسیکلت قاچاق در نهاوند

صاحبان مراسم های عزا و عروسی در استان همدان تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند

طرح جامعه گردشگری شهر و سراب جنگلی گیان نهاوند تایید شد

غرق شدن پسر بچه ۵ ساله در نهاوند

پروژه فرآوری دولومیت نهاوند کلنگ‌زنی شد

اولویت دستگاه قضایی نهاوند در سال جاری مبارزه با مواد مخدر و مفاسد اقتصادی است

شرکت در مراسم عزا و عروسی با توجه به وضعیت قرمز نهاوند تبعات سنگینی دارد

دو واحد صنفی متخلف در نهاوند پلمپ شد

  • کد خبر : 15978

صدای نهاوند:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه دولتی نهاوند طی مدت ۳ سال بااعتبار ۹.۵ میلیارد تومان ساخته شد و بهمن‌ماه سال جاری هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، حسن بهرام نیا صبح دوشنبه در مراسم کلنگ زنی خوابگاه دانشگاه دولتی نهاوند، گفت:بنا به گفته پیمانکار خوابگاه دانشجویی دانشگاه دولتی نهاوند طی مدت ۲ سال به بهره‌برداری خواهد رسید و بخشی از دغدغه به‌حق دانشجویان این دانشگاه در این رابطه رفع خواهد شد چراکه متأسفانه خوابگاه فعلی وضعیت خوبی ندارد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ساخت دانشگاه دولتی نهاوند، گفت: با مساعدت‌های وزیر علوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویی ساحتمان دانشگاه دولتی نهاوند طی مدت ۳ سال بااعتبار ۹.۵ میلیارد تومان ساخته شد و بهمن‌ماه سال جاری هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در ادامه با تأکید به اینکه در شهرستان نهاوند با استفاده از همه ظرفیت‌ها کاری انقلابی در عرصه آموزش عالی طی سه سال اخیر صورت گرفته است، گفت: در حال حاضر دانشگاه آزاد نهاوند در پذیرش دانشجو از ۱۴ رشته به ۳۶ رشته، دانشکده فنی حاج حشمت از ۴ رشته به ۷ رشته با ۲ رشته در مقطع کارشناسی، دانشگاه غیر انتفاعی در ۱۴ رشته و دانشگاه دولتی از ۵ رشته به ۱۰ رشته ارتقاء داشته‌اند.

بهرام نیا با اشاره به جذب دانشجوی دختر در دانشکده فنی و حرفه‌ای حاج حشمت ویژه خواهران از مهرماه سال آینده در ۶ رشته گفت: امیدواریم رشد و توسعه علمی در شهرستان موجب توسعه همه‌جانبه شود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش