عرضه بنزین در ۵ جایگاه سوخت نهاوند انجام می شود

پرداخت اعتبارات تبصره ۱۶ نیاز به پیگیری مدیران کمیته امداد و بهزیستی نهاوند دارد

خیر نهاوندی پنج هزار متر مربع زمین به هلال احمر نهاوند اهدا کرد

احتمال تغییر نام میدان مرکزی نهاوند به شهید حاج قاسم سلیمانی

کسب سه رتبه‌ی کشوری در طرح کیفیت‌بخشی به دروس علوم انسانی توسط معلمان نهاوندی

بازگشایی تالار‌های پذیرایی نهاوند با یک سوم ظرفیت از امروز

تبیین مسائل فرهنگی باید در دستور کار مدیران نهاوند قرار گیرد

نسل جوان اگر از دین فاصله بگیرد تاثیر تربیتی خوبی در جامعه نخواهیم دید

تزریق واکسن کرونا در نهاوند از مرز ۶۵ درصد گذشت

دیواره های مسیل شهر نهاوند بازسازی و مرمت می شود

  • کد خبر : 17712

صدای نهاوند:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند گفت: به منظور تامین نیروی انسانی دوره ابتدایی 50 معلم حق‌التدریس جذب شده که ابلاغ آنها از ابتدای مهر صادر خواهد شد.

به گزارش صدای نهاوند، علیرضا غلامی اظهار کرد: در حال حاضر یک‌هزار و ۹۰۸ کلاس درس در مدارس نهاوند ساماندهی شده که ۹۰۸ کلاس آن مربوط به مدارس دولتی و ۲۳۴ کلاس نیز مربوط به مدارس غیر دولتی است.

وی گفت: از ابتدای نام‌نویسی در مدارس تاکنون ۲۵ هزار و ۹۰۹ نفر از پیش‌دبستانی تا دوره متوسطه دوم در سامانه الکترونیکی سناد ثبت نام شده‌اند که ۵۲ درصد آن را پسران و ۴۸ درصد را نیز دختران تشکیل می‌دهند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند اضافه کرد: البته نام نویسی از دانش آموزان قبولی شهریورماه ادامه دارد و احتمالا تعداد دانش‌آموزان به بیش از ۲۶  هزار نفر خواهد رسید.

وی به تعداد ورودی نوآموزان در سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت: در سال تحصیلی جدید ۲ هزار و ۴۳۷ نفر نوآموز وارد ۱۴۵ آموزشگاه شهر و روستا می‌شوند.

غلامی از افزایش جمعیت دانش‌آموزی در سال تحصیلی جدید خبر داد و افزود: در سال تحصیلی جدید تعداد دانش‌آموزان در مقایسه با سال گذشته با افزایش ۳۰۰ نفری مواجه است که ۷۰ درصد آنها در نقاط شهری و ۳۰ درصد در نقاط روستایی است.

وی اظهار کرد: به منظور شروع مطلوب سالتحصیلی در زمینه ساماندهی نیروی انسانی و همچنین فضاسازی مدارس برنامه‌ریزی‌های لازم در ۶ کارگروه تحت عنوان پروژه مهر انجام گرفته و در این خصوص بازدیدهای لازم از مدارس به عمل آمده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند در خصوص ساماندهی نیروی انسانی در مدارس نیز گفت: کار ساماندهی نیروی انسانی هر سه دوره تحصیلی در بخش‌های آموزشی و پرورشی و اداری صورت گرفته است.

وی تأکید کرد: به منظور تامین نیروی انسانی دوره ابتدایی ۵۰ معلم حق‌التدریس جذب شده که ابلاغ آنها از ابتدای مهر صادر خواهد شد، بر این اساس هیچ کلاسی روز اول مهرماه بدون معلم نخواهد بود./فارس

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش