اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در نهاوند با دستگیری ۴۳ متهم

بارش های نهاوند نسبت به بلند مدت ۴۲ درصد کاهش داشته است

پیگیراخذ اعتبار تکمیل و ساماندهی نهر شعبان نهاوند، از محل اعتبارات سفر رئیس جمهورهستیم

بارش برف و برودت هوا مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی و متوسطه اول نهاوند را تعطیل کرد

اولین جلسه شورای مرکز نوآوری شهرستان نهاوند برگزار شد

فرمانداری نهاوند جهت ریشه‌کنی بیسوادی از هیچ گونه حمایتی دریغ نمی کند

پیگیر تعیین تکلیف آموزش‌دهندگان نهضت در مجلس شورای اسلامی هستیم

حرف صریح ایران در مذاکرات این است تحریم ها باید برداشته شود

نصب سیستم تهویه مکانیکی در ۶۰ درصد کلاس های درس نهاوند

ثبت تخلفات رانندگی توسط دوربین های نظارتی سطح شهر نهاوند

 • کد خبر : 3350

 

صدای نهاوند:

رئیس شورای شهر نهاوند در بازدید از پایگاه خبری صدای نهاوند  با بیان اینکه پایگاه خبری صدای نهاوند مهمترین و معتبرترین مرجع خبری شهرستان نهاوند است گفت: عیدی شورای شهر و شهرداری،  به مردم نهاوند در سال ۹۵ احداث مجموعه سر پوشیده شهر بازی است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، میترا دسته گلی روز پنج شنبه ۲۷ اسفند سال گذشته ضمن بازدید از پایگاه خبری صدای نهاوند و دیدار با حسین صادقی صاحب امتیاز و مدیر مسئول  این پایگاه خبری اعلام کرد: پایگاه خبری صدای نهاوند ، به دور از هر گونه جانبداری، هیاهو و گرایش سیاسی به وظیفه و رسالت خود عمل کرده است و سریع به موقع مطالب و اخبار نهاوند را منعکس کرده است.
photo_2016-03-21_13-47-22

دسته گلی  با بیان اینکه تمام اعضا شورای شهر نهاوند از عملکرد پایگاه خبری صدای نهاوند در انتشار وقایع و اخبار درست نهاوند رضایت کامل دارند بیان داشت: پایگاه خبری صدای نهاوند به شناسنامه نهاوند در عرصه اطلاع رسانی در کشور تبدیل شده است.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد شورای شهر در سال ۹۴ بیان داشت: شورای شهر نهاوند شورای خوب، متعهد و دلسوزی است که تمام سعی و تلاش اعضا آن حل مشکلات و تغییر مبلمان شهری نهاوند است.

رئیس شورای شهر نهاوند با انتقاد از عملکرد شاهین فرجی فر شهردار سابق نهاوند اظهار داشت: در دو سال گذشته در حوزه مدیرت شهری، شهرهای کوچکتر از نهاوند هم بهتر و موفق ترعمل کردند اما در نهاوند متاسفانه اولویت های مهم و اساسی شورای شهر و مصوبات مهم آن  نادیده گرفته شد و حتی اجرایی هم نشد.

میترا دسته گلی گفت: سنگ فرش پیاه رو، رنگ آمیزی جدول و نصب بنر نیاز و اولویت مهم تغییر مبلمان شهری و توسعه نهاوند محسوب نمی شود اما متاسفانه انجام چنین اقدامات و کارهای سطحی باعث شد اولویت های مهم شهر نهاوند فراموش شود.

دسته گلی تاکید کرد: متاسفانه هنوز زمین ساختمان تخریب شده دخانیات تملک نشده است و طرح کارشناسانه برای احداث میدان مرکزی نهاوند تهیه نشده است، تعریض خیابانهای آزادگان و معلم با گذشته چند دهه به پایان نرسیده است و مشکلات شهری نهاوند مانند ترافیک و سد معبر و شهر بازی به طور کامل حل نشده است.

IMG_1120

وی با بیان اینکه شهرداری باید آیینه تمام نمای شورا باشد بیان کرد: شورای شهر این دوره  نهاوند مظلوم واقع شده است، اما این شورا برای خدمت به نهاوند و مردم فهیم آن تمام تلاش و توان و دلسوزی خود را بکار می گیرد.

رئیس شورای شهر نهاوند ادامه داد: انتخاب امیر رضا یوسفیان با سوابق مدیریتی درخشان در کلان شهرها بعنوان شهردار نهاوند،یک فرصت عالی برای نهاوند محسوب می شود تا قسمت عمده ای از مشکلات و کمبودهای مدیریتی  این شهر تاریخی برطرف شود.

میترا دسته گلی گفت: به شهردار نهاوند اطمینان داده شد که تمام اعضا شورای شهر نهاوند با وحدت و برادری  تمام قد از وی حمایت می کنند تا برنامه ها و اهداف مهم خود را برای توسعه و تغییر مبلمان شهری نهاوند را، اجرایی و عملی کند.

دسته گلی اظهار داشت: اگر در گذشته در بین اعضا شورای شهر نهاوند در موضوع ادامه کار شهردار سابق چالش و مشکلی به وجود آمد به معنی عدم وحدت و همدلی نبوده است، و فقط اعضا نگران وضعیت شهر، مشکلات و کمبودهای شهری و نحوه خدمت رسانی به مردم عزیز نهاوند بودند.

وی با قدردانی وتشکر از همراهی و حمایت های فرماندار مردمی و پر تلاش شهرستان نهاوند از برنامه ها و طرح های شورای شهر نهاوند برای حل مشکلات شهری گفت: در سال جدید بهترین اقدامات برای نهاوند انجام می شود چون به این مهم اعتقاد داریم که مردم نهاوند لایق بهترین خدمت ها و کارها هستند.

رئیس شورای شهر نهاوند از احداث مجموعه سرپوشیده شهر بازی در سال ۹۵ بعنوان عیدی شورای شهر و شهرداری به مردم خبر داد و گفت: قطعا در سال ۹۵ طرح کارشناسی احداث میدان مرکزی نهاوند تهیه و این میدان به شکل زیبای و با در نظر گرفتن همه جوانب مهندسی و فنی  احداث تا به مردم نهاوند هدیه شود..

IMG_0090

میترا دسته گلی با اعلام نارضایتی از عدم وجود همدلی و همکاری بین ادارات و دستگاه های مختلف شهر نهاوند با یکدیگر افزود: برای حل مشکلات و خدمت مفید به مردم باید مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات رسان به مردم همدلی و تعامل را سر لوحه برنامه های خود قرار دهند.

دسته گلی اظهار داشت: بودجه پیشنهادی  شهرداری نهاوند در سال جدید ۲۱ میلیارد تومان است که در کنار این بودجه قرار است از مطالبات شهرداری نهاوند از مردم و دستگاه های مختلف و همچنین املاک شهرداری نهاوند برای تغییر مبلمان شهری و برنامه های مهم زیر ساخت شهری نهاوند استفاده شود.

وی گفت: بخش خصوصی شهرداری با برنامه ریزی و ارتباط  شهردار جدید نهاوند در حال ساماهندی است تا در صورت جذب سرمایه گذار احداث فروشگاه شهروند، ساماندهی بام نهاوند و ساماندهی شهر بازی نهاوند با مشارکت و حمایت بخش خصوصی انجام شود.

رئیس شورای شهر نهاوند از حل مشکلات کارخانه آسفالت شهرداری نهاوند خبر داد و گفت: در سال ۹۵ ترمیم و لکه گیری و آسفالت شهر نهاوند با جدیدت و گستردگی بیشتری انجام می شود.

میترا دسته گلی در پایان گفت: در سال ۹۵ بازگشایی معبر جنب مسیل از کنار دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی تا تقاطع چهار راه شریعتی به طور کامل انجام می شود تا ترافیک خیابان حافظ به طور کامل برطرف شود.

کانال-صدای-نهاوند-۳۰۰x60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. بحیرایی گفت:

  با سلام به گفته خود شهردار بودجه سال جدید نهاوند ۳۵ میلیارد تومان میباشد/حالا چطور شده ۲۱ میلیارد از الان خدا عالم است/ضمنا به جای توهین به شهردار قبلی علت عزلش رو بگین/من به عنوان یک شهروند ازش راضی بودم/شما اگه کار اساسی میخواین انجام بدین /نهاوند و وسعت بدین تا چند منطقه بشه با چند شهرداری که بین شهردارهای مناطق /رقابت ایجاد بشه تا نهاوند از این شکل روستایی بیرون بیاد/با نگاهی به شهرهای اطراف و سرعت پیشرفتشون/به خودم میگم تنها راه فرار از عقب موندگی و فقر امکانات /کوچ کردن از نهاوند است/همانطور که تا الان اکثرا نهاوندیها کوچ کردن/ضمنا شعار دادن اسونه / ولی کی عمل کنه/شهربازی که شما میگین اگر در حد و اندازه شهربازیهای مطرح کشوره که دمتون گرم اگر نه که نسازینش بهتره

  • حسین صادقی گفت:

   دوست عزیز سلام بودجه امسال شهرداری نهاوند ۲۰ میلیارد تومن هست اون ۳۵ میلیارد مال سال ۹۴ بود.متن خبر کاملا واضح هست شهرداری نهاوند در حال حاضر ۲۵ میلیارد بدهی و ۱۵ میلیارد کسری بودجه دارد.

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش