کیفیت، دلیل اصلی صادرات سیمان نهاوند است/بازار بورس در انتظار سیمان نهاوند

دستگیری مردی که خانه مادر زنش را در نهاوند آتش زد

افتتاح بیمارستان شهید قدوسی ظلم به نهاوند بود/چرا خبرنگاران مانع این کار نشدند؟

وضعیت نهاوند زرد شد

پروژه‌های عمرانی نهاوند با هدف توسعه شهری و خروج از یکنواختی و رکود انجام می شود

پیام علیرضا شهبازی نماینده نهاوند در مجلس به مناسبت روز خبرنگار

عرضه اولیه سهام شرکت سیمان نهاوند آبان ماه در فرابورس ارائه می شود

مدارس نهاوند در زمان ثبت نام حق دریافت هیچ‌گونه وجهی را ندارند

توقیف کامیون حامل ۳ تن مرغ زنده در نهاوند

خرید و فروش گردوی پوست سبز تا پایان شهریور در نهاوند ممنوع است

  • کد خبر : 3425

صدای نهاوند:

رئیس آموزشکده فنی نهاوند گفت: خوابگاه جدید آموزشکده فنی و حرفه ای حاج حشمت شهبازی با ظرفیت ۲۱ نفر و با امکانات و تجهیزات کامل درمحیطی مناسب جهت استفاده دانشجویان غیر بومی استان ها و شهرهای مختلف آماده بهره برداری شد.

مهرداد هوشمند در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: خوابگاه فعلی آموزشکده فنی حاج حشمت شهبازی با امکانات مناسب ظرفیت، اسکان ۷۵ نفر از دانشجویان غیر بومی را داشت که با بهره برداری از خوابگاه جدید با ظرفیت ۲۱نفر ،در حال حاضر تعداد دانشجویان ساکن در خوابگاه این دانشکده به ۹۶ نفر رسیده است.

هوشمندگفت: از تمام تلاش و توان خود استفاده می کنیم تا در سال جاری با برنامه ریزی مناسب و صرفه جویی در هزینه ها،اتاق های جدیدی به مجموعه خوابگاهی دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی اضافه کنیم تا مشکلات دانشجویان غیر بومی پسر در زمینه خوابگاه حل شود.

وی ادامه داد: واقعیت این است که دانشجویان برای مطالعه و انجام کارهای علمی و پژوهشی نیازمند امنیت و آرامش روحی و روانی هستند،که  ایجاد، تامین و خوابگاه مناسب برای دانشجویان یکی از عوامل و زیر ساخت های لازم جهت توسعه  فعالیت های علمی و آموزشی است.

رئیس آموزشکده فنی نهاوند حاج حشمت شهبازی نهاوند اعلام کرد: ایجاد و تکمیل خوابگاه های دانشجویی در نهاوند برای دانشجویان غیر بومی نقش موثری در کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی دارد و ازاین طریق نظارت بیشتری بر دانشجویان انجام خواهد گرفت .

مهرداد هوشمند اظهار داشت: زندگی در محیط های دانشجویی در جامعه پذیری و آماده کردن دانشجویان و پذیرش مسئولیت های اجتماعی نقش تعیین کننده ای دارد.همچنین یکی از مهمترین مشکلات و دغدغه های والدین و مسئولان برطرف و والدین آرامش بیشتری در زمینه تحصیل و سکونت فرزندان خود خواهند داشت.

هوشمند گفت: تامین خوابگاه دانشجویی شرایطی را فراهم می کند تا دانشجویان با آرامش و امنیت بیشتر به مطالعه و کارهای علمی  بپردازند و دغدغه ای جز ادامه تحصیل و فعالیتهای آموزشی نداشته باشند، لذا فراهم کردن شرایط مناسب برای دانشجویان غیر بومی جهت  ادامه تحصیل و فعالیت های علمی و افزایش توانمندی های علمی آنها یکی از وظایف مسئولان است.

کانال-صدای-نهاوند-۳۰۰x60

 

 

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش