جوان ۳۵ ساله نهاوندی با شلیک اسلحه به عمر خود پایان داد

عامل تصادف و مرگ عابر پیاده در نهاوند از محل حادثه فرارکرد

اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در نهاوند

خانه یک‌میلیارد تومانی در نهاوند وقف شد

زنان خانه دار می توانند، بیمه شوند

‍ سرپرست جدید زندان نهاوند معرفی شد

  • کد خبر : 6197

صدای نهاوند:
رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند با بیان این موضوع که عملیات اجرایی ساماندهی و تعریض گردنه حادثه خیز برزول تا آخر هفته جاری به اتمام می رسد از آغاز عملیات آسفالت گردنه «برزول» در هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای نهاوند، عمید الوند ظهر چهارشنبه در ستاد بحران شهرستان نهاوند با تشریح آخرین وضعیت نقاط حادثه‌خیز شهرستان نهاوند گفت: گردنه «برزول» از شنبه آینده آسفالت‌ریزی می‌شود.

وی بابیان اینکه عملیات زیرسازی این محور به اتمام رسیده است، گفت: با توجه به اقدامات انجام‌شده تردد در این محور نیازمند توجه بیشتر به قوانین راهنمایی و رانندگی است.

الوند افزود: عملیات اجرایی ایمن سازی گردنه «برزول» با توجه به کمبود اعتبارات به‌صورت امانی انجام‌شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند با اشاره به اینکه در محور «شادمانه» بیس و آسفالت روستایی انجام‌شده است، عنوان کرد: عملیات راه‌سازی در این محور تا اواخر مهر به اتمام خواهد رسید.

وی با اشاره به حادثه‌خیز و همچنین برف‌گیر بودن محور نهاوند – نورآباد گفت: متأسفانه راهدارخانه «گردین» علی‌رغم وجود برق در روستاهای بالادست و پایین‌دست آن برق ندارد که امیدواریم مصوبه‌ای برای پیگیری ایجاد برق از انرژی خورشیدی و یا در نظر گرفتن موتوربرق دریافت کند.

الوند گفت: دهیاران باید با توجه به فرارسیدن فصل پاییز و همچنین در پیش بودن روزهای برفی و بارانی نسبت به پاک‌سازی دهانه پل‌ها به منظور جلوگیری از آبگرفتی و ایجاد بحران اقدام کنند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش