اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در نهاوند با دستگیری ۴۳ متهم

بارش های نهاوند نسبت به بلند مدت ۴۲ درصد کاهش داشته است

پیگیراخذ اعتبار تکمیل و ساماندهی نهر شعبان نهاوند، از محل اعتبارات سفر رئیس جمهورهستیم

بارش برف و برودت هوا مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی و متوسطه اول نهاوند را تعطیل کرد

اولین جلسه شورای مرکز نوآوری شهرستان نهاوند برگزار شد

فرمانداری نهاوند جهت ریشه‌کنی بیسوادی از هیچ گونه حمایتی دریغ نمی کند

پیگیر تعیین تکلیف آموزش‌دهندگان نهضت در مجلس شورای اسلامی هستیم

حرف صریح ایران در مذاکرات این است تحریم ها باید برداشته شود

نصب سیستم تهویه مکانیکی در ۶۰ درصد کلاس های درس نهاوند

ثبت تخلفات رانندگی توسط دوربین های نظارتی سطح شهر نهاوند

  • کد خبر : 16234

️صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند گفت: ایجاد زیر ساخت های مهم و اساسی به منظور توسعه و پیشرفت نهاوند در یک ساله گذشته در طول تاریخ این شهر بی سابقه است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری ظهر جمعه در سخنرانی بین الصلاتین نماز جمعه شهر نهاوند اظهار کرد: مردم نهاوند دینی بر گردن من به عنوان خدمتگزار خود دارند که اجازه نمی دهم این مهم وارد حاشیه شود.

ناصری با بیان اینکه بهمن ۵۷ تاریخ ساز ملت ایران شده است، افزود: این دهه باعث شد، ملت ایران تبدیل به ملتی منسجم، متحد و یک دست در مقابل بیگانگان و دشمنان شوند و با وحدت، برادری و اطاعت از ولایت بسیاری از مشکلات و شکاف های اجتماعی را برطرف کنند.

وی افزود: بهمن ۵۷ از همه طوایف، اقوام و گرایش های مختلف در داخل کشور، ملتی منسجم و متحد به وجود آورد وثابت کرد توکل به خدا، اسلام و عشق به میهن هیچ گونه ناسازگاری با هم ندارند و هرکجا این دو ظرفیت در کنار هم قرار گیرند.

ناصری در ادامه با اشاره به ایجاد زیر ساخت ها و اقدامات مهم برای توسعه و پیشرفت نهاوند گفت: منکر خدمات و کارهای صورت گرفته گذشته نیستم اما تلاشی که در کمتر از این یکسال گذشته برای ایجاد زیرساخت های نهاوند شکل گرفته است در تاریخ این شهر بی سابقه است.

فرماندار نهاوند بیان کرد: اعتقاد دارم توسعه محصول تلاش جمعی است و توسعه نمی تواند خروجی و دستاورد تکروی باشد به همین علت موفقیت های یک سال اخیر به علت توجه و اهتمام مدیریت ارشد استان مهندس شاهرخی، امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همه مسئولین اجرایی شهرستان و شوراهای اسلامی شهر و روستا به دست آمده است.

مراد ناصری گفت: در حوزه گردشگری آنچه در طول کمتر از یک سال صورت گرفته است به اندازه تلاشی ۱۰ ساله است.

ناصری بابیان اینکه در سال ۹۷ روستاییان ما در دورترین نقاط توانستند به راحتی با خدمتگزاران خود درشهرستان ارتباط برقرار نمایند، گفت: احداث کارخانه قند آرامش را به سفره چغندرکاران نهاوند می آورد.

وی بیان کرد: احداث سد گرین یکی از مطالبات به حق مردم نهاوند بود که به چرخه فعالیت بازگشت.

فرماندار نهاوند در پایان اظهار کرد: فضای خدمتگزاری که در شهرستان ایجاد شده است این امید را به همه داده که بتوانیم در آینده نزدیک به خوبی به مطالبات مردم عزیز نهاوند پاسخ دهیم.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش