جلوی ساخت و ساز در اراضی ملی و دولتی گرفته شود

متقاضیان سرمایه‌گذاری در ایران از یک وزارتخانه به وزارتخانه دیگر پاس داده می‌شوند

رفع نیازهای روزمره مردم از مهمترین اهداف برپایی بازار روز دائم نهاوند است

عطر شهید در نهاوند پیچد/پیکر مطهر شهید قاسمی تشییع شد

بازدید دادستان عمومی و انقلاب نهاوند از مرکز فروش دام زنده سبک و سنگین

قاتل فراری در نهاوند دستگیر شد

پیکر شهید سعید قاسمی در نهاوند تشییع می‌شود

  • کد خبر : 12910

صدای نهاوند:
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند از کمبود پزشک عمومی در این درمانگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر چهار پزشک عمومی در درمانگاه فعالیت دارند که با توجه به تعداد مراجعه کنندگان، نیازمند جذب پزشک عمومی برای سهولت در ارائه خدمات لازم هستیم.

به گزارش صدای نهاوند، دکتر معصومه روزبهانی افزود: روزانه به طور متوسط ۳۵۰ بیمار به این درمانگاه مراجعه می کنند.
وی یادآوری کرد: سال ۹۶ در مجموع ۹ هزار و ۵۴۹ نفر از خدمات دندانپزشکی، یکصد هزار نفر از خدمات پزشک عمومی و ۶ هزار و ۲۴۲ نفر از خدمات مامایی بهره مند شدند.
وی گفت: سال ۹۶ به منظور ارائه خدمات بیشتر و سهولت در کار درمان، یک دندانپزشک و یک داروساز به کادر درمانی این درمانگاه اضافه شد و این موضوع موجب افزایش ۱۸ درصدی خدمات به مراجعه کنندگان شد.
روزبهانی با اشاره به اینکه درمانگاه نهاوند از ظرفیت لازم برای ارائه خدمات تخصصی به بیماران برخوردار است، افزود: آمادگی داریم در صورت داشتن متقاضی، بخش اطفال، داخلی، رادیولوژی و آزمایشگاه را نیز راه اندازی کنیم.
وی از کمبود پزشک عمومی در این درمانگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر چهار پزشک عمومی در درمانگاه فعالیت دارند که با توجه به تعداد مراجعه کنندگان، نیازمند جذب پزشک عمومی برای سهولت در ارائه خدمات لازم هستیم.
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند فضای فیزیکی فعلی درمانگاه را قابل توسعه دانست و افزود: درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند با یک هزار و ۴۲۶ متر مربع زیربنا، در زمینی به مساحت افزون بر پنج هزار مترمربع احداث شده است.
به گزارش ایرنا و بر اساس آمارهای منتشر شده، بیش از ۴۰ هزار تن از جمعیت کارگری و بازنشستگی شهرستان نهاوند زیر پوشش تامین اجتماعی هستند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. الف نهاوندی گفت:

    باعرض سلام وتبریک به مناسبت سال نو،متاسفانه درمانگاه نامین اجتماعی تنها باکمبود پزشک مواجه نیست بلکه کل شهر باکملودپزشک مواجه است میری بیمارستان شهید حیذری پزشک نداره درمانگاه حافظ میری پزشک نداره شماره چهارمیری پزشکش یکیش مال روستاست افرادشهری راویزیت نمیکند دکترامامی هم یا روستاست یا به بیمارستان میرود جناب آقای فرماندارلطفا به استفبال مسافرین نوروزی نرو واون چیزهایی که امروزهدیه کردین ازجیب مبارک بود یاازبیت المال مردم فکرپزشک لااقل عمومی باش برای این مردم بدبخت که اگرمریض شوند به قرآن قسم پول وبزیت دکترراندارندبه مطب هاب خصوصی بروند امیدوارم که لپ کلام راگفتته باشم ومسیولین امررسیدگی کنند،ممنون

    (۳۷)

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش