جلوی ساخت و ساز در اراضی ملی و دولتی گرفته شود

متقاضیان سرمایه‌گذاری در ایران از یک وزارتخانه به وزارتخانه دیگر پاس داده می‌شوند

رفع نیازهای روزمره مردم از مهمترین اهداف برپایی بازار روز دائم نهاوند است

عطر شهید در نهاوند پیچد/پیکر مطهر شهید قاسمی تشییع شد

بازدید دادستان عمومی و انقلاب نهاوند از مرکز فروش دام زنده سبک و سنگین

قاتل فراری در نهاوند دستگیر شد

پیکر شهید سعید قاسمی در نهاوند تشییع می‌شود

  • کد خبر : 15184

صدای نهاوند:
دادستان نهاوند گفت: تصویر دو متهم شرکت در منازعه دسته جمعی با سلاح گرم که منجر به قتل عمد یک نفر شده است در رسانه ها منتشر شد.

سید هادی مصطفوی در گفتگو با خبر نگار صدای نهاوند اظهار داشت: بنا بر اطلاع رسانی قبلی مبنی بر انتشار تصاویر افرادی که مخل نظم و امنیت عمومی در جامعه می شوند وتوسط مراجع انتظامی در مهلت مقرر دستگیر نگردیدو متواری می شوند، بر اساس ماده ۹۶ آئین دادرسی کیفری تصاویر دو متهم نهاوندی در روزنامه حمایت منتشر شده است .
وی افزود: این دو متهم به اتهام شرکت در منازعه دسته جمعی با سلاح گرم که منجربه قتل عمدی یک نفر شده است، تحت پیگیری قانونی می باشند.

وی با اشاره به اینکه این دو متهم تاکنون خود را به پلیس و مراجع قضایی معرفی نکرده اند، افزود: به همین علت در اجرای ماده ۹۶ قانون آئین دادرسی کیفری تصاویر دو متهم جهت شناسایی عموم مردم و کلیه مأمورین نظامی و انتظامی در روزنامه حمایت منتشر شده است.

دادستان نهاوند بیان داشت: از عموم مردم و کلیه ماموران نظامی و انتظامی تقاضا می شود به محض مشاهده متهمین و کشف محل اختفای آنها فورا مراتب را به اطلاع مراجع ذیصلاح گزارش کنند.

سید هادی مصطفوی افزود؛ همچنین ضابطین دستگاه قضایی به محض دریافت گزارش در خصوص جلب متهمین اقدامات عاجل قانونی را با اذن ورود به منزل و مخفیگاه با حفظ و رعایت موازین شرعی، قانونی و رعایت حال مجاورین واناث، متهمین را تحت الحفظ به دادسرای محل جلب دلایت نمایند . مصطفوی ادامه داد: در خصوص جلب متهمین نیابت قضایی خطاب به روسای کلیه دادسرهای عمومی و انقلاب استان های سراسر کشور ارسال گردیده است .

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش