واحد تولیدی تعطیل شده سال ۹۳ در نهاوند دوباره احیا شد

عملیات بهسازی و ایمن سازی جاده نهاوند-بروجرد آغاز شد

راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در نهاوند تعطیل است

شهرداری باید ساماندهی ترافیک و دستفرشان نهاوند را به طور جدی انجام دهد

استشمام بویی نامطبوع بامداد جمعه نهاوند ربطی به تاسیسات شرکت گاز ندارد

۳ کشته و ۵ مجروح در تصادفات جاده نهاوند-آورزمان-ملایر

جاده نهاوند -آورزمان- ملایر جاده‌ای پر‌خطر و مرگ‌آفرین برای رانندگان است

  • کد خبر : 15184

صدای نهاوند:
دادستان نهاوند گفت: تصویر دو متهم شرکت در منازعه دسته جمعی با سلاح گرم که منجر به قتل عمد یک نفر شده است در رسانه ها منتشر شد.

سید هادی مصطفوی در گفتگو با خبر نگار صدای نهاوند اظهار داشت: بنا بر اطلاع رسانی قبلی مبنی بر انتشار تصاویر افرادی که مخل نظم و امنیت عمومی در جامعه می شوند وتوسط مراجع انتظامی در مهلت مقرر دستگیر نگردیدو متواری می شوند، بر اساس ماده ۹۶ آئین دادرسی کیفری تصاویر دو متهم نهاوندی در روزنامه حمایت منتشر شده است .
وی افزود: این دو متهم به اتهام شرکت در منازعه دسته جمعی با سلاح گرم که منجربه قتل عمدی یک نفر شده است، تحت پیگیری قانونی می باشند.

وی با اشاره به اینکه این دو متهم تاکنون خود را به پلیس و مراجع قضایی معرفی نکرده اند، افزود: به همین علت در اجرای ماده ۹۶ قانون آئین دادرسی کیفری تصاویر دو متهم جهت شناسایی عموم مردم و کلیه مأمورین نظامی و انتظامی در روزنامه حمایت منتشر شده است.

دادستان نهاوند بیان داشت: از عموم مردم و کلیه ماموران نظامی و انتظامی تقاضا می شود به محض مشاهده متهمین و کشف محل اختفای آنها فورا مراتب را به اطلاع مراجع ذیصلاح گزارش کنند.

سید هادی مصطفوی افزود؛ همچنین ضابطین دستگاه قضایی به محض دریافت گزارش در خصوص جلب متهمین اقدامات عاجل قانونی را با اذن ورود به منزل و مخفیگاه با حفظ و رعایت موازین شرعی، قانونی و رعایت حال مجاورین واناث، متهمین را تحت الحفظ به دادسرای محل جلب دلایت نمایند . مصطفوی ادامه داد: در خصوص جلب متهمین نیابت قضایی خطاب به روسای کلیه دادسرهای عمومی و انقلاب استان های سراسر کشور ارسال گردیده است .

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش