سپاه قدس ایران هر جا مقدسات به خطر بیفتد و مظلومی باشد حضور پیدا می‌کنند

مدارس نهاوند تعطیل شد

برف روبی محورهای مواصلاتی «نهاوند» توسط ۲۰ اکیپ راهداری به پایان رسید

دو روستای*ده حیدر و گل حیدر* نهاوند جابجا می‌شوند

صلاحیت ۱۲ داوطلب انتخابات در حوزه انتخابیه نهاوند تایید شد

تشییع شهید سلیمانی وحمله موشکی به پایگاه آمریکا دو «یوم‌الله»است

۱۵ واحد صنفی متخلف در نهاوند پلمپ شد

تنگ‌نظری‌ باید از سیستم بانکی نهاوند حذف شود

۵ هزار و ۱۰۰ عدد کراوات خارجی قاچاق در نهاوند کشف شد

کاهش ۴۲ درصدی بارش های نهاوند نسبت به سال گذشته

  • کد خبر : 15568

صدای نهاوند:
مدیرکل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: در سال جاری برای احداث شبکه فاضلاب نهاوند، 8میلیارد و 500 میلیون تومان برای شبکه فاضلاب نهاوند هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، سید هادی حسینی بیدار ظهر سه شنبه، پس از بازدید از عملیات اجرایی احداث فاضلاب شهر نهاوند، در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در سال جاری برای احداث شبکه فاضلاب در شهر نهاوند، ۲ میلیارد و و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است اما، به علت حجم بالای کار به صورت تعهدی ۸ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان قرارداد بسته‌ایم و کار در حال انجام است.

حسینی بیدار گفت: در احداث شبکه فاضلاب شهر نهاوند در سال جاری، کارهای خوب انجام گرفته و همزمان در چهار نقطه شهری نهاوند عملیات احداث فاضلاب به طول ۱۸ کیلومتر در حال انجام است.

وی افزود: هزینه خریداری انشعاب فاضلاب برای مشترکین شهر نهاوند ۹۶۰ هزار تومان است، که این مبلغ در اقساط ۱۲ ماهه از مشترکین دریافت خواهد شد.

مدیرکل شرکت آب و فاضلاب استان همدان بیان کرد: شهر نهاوند، در سطح استان همدان بهترین کیفیت آب شرب را دارد، به حدی که مردم می توانند این آب را بدون کلر زنی مصرف کنند.

سیدهادی حسینی بیدار گفت: از خبرنگاران خوب نهاوند که پل ارتباطی مردم با مسئولین هستند، نهایت تقدیر و تشکر را دارم و از آنهامی خواهم در بحث مدیریت مصرف و اطلاع رسانی به مشترکین جهت خریداری انشعاب فاضلاب  کمک بیشتری به امور آب و فاضلاب نهاوند داشته باشند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش