واحد تولیدی تعطیل شده سال ۹۳ در نهاوند دوباره احیا شد

عملیات بهسازی و ایمن سازی جاده نهاوند-بروجرد آغاز شد

راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در نهاوند تعطیل است

شهرداری باید ساماندهی ترافیک و دستفرشان نهاوند را به طور جدی انجام دهد

استشمام بویی نامطبوع بامداد جمعه نهاوند ربطی به تاسیسات شرکت گاز ندارد

۳ کشته و ۵ مجروح در تصادفات جاده نهاوند-آورزمان-ملایر

جاده نهاوند -آورزمان- ملایر جاده‌ای پر‌خطر و مرگ‌آفرین برای رانندگان است

  • کد خبر : 16664

صدای نهاوند:
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از جمع‌آوری حدود ۶۷ میلیون تومان وجه نقد و یک سری کمک های غیر نقدی برای کمک به سیل‌زدگان شمال کشور خبر داد.

به گزارش صدای نهاوند، سرهنگ حسن مرادی پیش از ظهر پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه گفت: پس از جمع‌آوری مرحله اول کمک‌های مردم نهاوند به مردم سیل زده شمال کشور مرحله دوم جمع‌آوری کمک‌ها در دستور کار سپاه ناحیه نهاوند قرار دارد.

وی بابیان اینکه از زمان بروز سیل در کشور تاکنون دو مرحله کمک نقدی و غیر نقدی در شهرستان نهاوند جمع آوری شده است، گفت: مجموع مبالغ نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده در شهرستان نهاوند تاکنون ۶۷ میلیون تومان و شامل ۵۰ میلیون وجه نقد و ۱۷ میلیون تومان اقلام غیر نقدی است.

سرهنگ مرادی ضمن قدردانی از همدردی و نوع‌دوستی مردم شهرستان نهاوند گفت: همچنان نیازمند کمک‌های مردم نهاوند هستیم و در این راستا پایگاه‌ها، حوزه‌ها و سپاه ناحیه نهاوند آمادگی دارند تا کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کنند.

مرادی با اشاره به اینکه کمک‌های غیر نقدی شامل مواد خوراکی و غذاهای کنسرو شده، لباس، بیش از ۸ هزار عدد گونی قند و برنج و دیگر موارد خوراکی و چراغ گرمایشی است، گفت: شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۲۱۴۴۸۵۲۰۹ به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج و همچنین شماره‌حساب‌های ۵۱۵۱۸۱۸۰۸۶۰۱۱ نزد بانک سپه به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج و شماره‌حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۴۵۴۵۱ نزد بانک انصار به نام سپاه استان برای کمک به مردم سیل‌زده در اختیار همشهریان است.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش