سربازان ایران اسلامی و مقاومت اسلامی در مرزهای اسرائیل مستقر هستند

هزینه نقشه کشی ونظارت واحدهای خسارت دیده ناشی از سیل نهاوند رایگان است

کشف ۲۵۵ کیلو گرم انواع مواد مخدر در نهاوند

امید و اعتماد مردم نسبت به نظام و قوه قصائیه افزایش یافته است

سالروز شهادت آیت الله علی قدوسی به عنوان روز دادستان در تقویم ثبت شود

دستگاه قضائی در بحث مبارزه با فساد و احیا حقوق عامه گام‌هایی استوار برداشته شده است

پردیس سینمایی امید با مشارکت شهرداری در نهاوند احداث می شود

نمایندگان مجلس آنقدر سرگرم کار اجرایی شده اند که به کار اصلی نمی رسند/بگیر و ببند همه راهکار مبارزه با فساد نیست

معدن فرو سلیس با ۲۰ میلیون دلار در نهاوند کلنگ زنی می شود

  • کد خبر : 5138

صدای نهاوند:
مدیر بیمارستان علیمرادیان نهاوند از افزایش ظرفیت بخش «آی.سی.یو» خبر داد و گفت: تخت های این بخش از ۴ به ۶ تخت افزایش یافته است.

حمیدرضا سیف در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای نهاوند اظهار داشت: اقدامات طرح تحول سلامت در کشور موجی از رضایتمندی‌های عمومی نسبت را درپی داشته است .

سیف با اشاره به منویات مقام معظم رهبری افزود: ایشان تا قبل از اجرای طرح تحول سلامت علاوه بر تمامی دغدغه‌های موجود در کشور دغدغه ای به نام درمان و سلامت مردم داشتند.

سیف تصریح کرد: این حق مردم است که از خدمات بهداشتی و درمانی در دسترس و عادلانه برخوردار باشند؛ مقام معظم رهبری بارها تأکید کردند که مردم ازلحاظ سلامت باید در وضعیت قابل‌قبول باشند و بیمار و خانواده‌اش نباید دغدغه و رنجی، جز رنج بیماری داشته باشند.

وی در ادامه به ارائه گزارش مختصری از روند ارتقا سطح پذیرش بخش «آی. سی. یو» بیمارستان علیمرادیان نهاوند پرداخت و گفت: خوشبختانه باهمت مسئولین استان و شهرستان در راستای رایزنی‌های موجود جهت اخذ مجوز جهت افزایش تخت‌های بخش «آی. سی. یو» بیمارستان علیمرادیان نهاوند هم‌اکنون ظرفیت پذیرش این بخش از ۴ تخت به ۶ تخت افزایش‌یافته است.

وی تشریح کرد: در رابطه با افزایش تعداد تخت‌های بخش «آی. سی. یو» طی بازه زمانی ۴ ماهه مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان صرف این پروژه شده است که آماده بهره‌برداری و افتتاح است.

وی هدف از این ارتقای تعداد ظرفیت پذیرش را در راستای سیاست به حداقل رسانی تعداد اعزام‌های بیماران به مراکز استان‌های دیگر و همدان عنوان کرد و گفت: با توجه به بعد مسافتی که در شهرستان نهاوند با مرکز استان وجود دارد اعزام بیماران به دغدغه‌ای بزرگ برای همراهان بیماران تبدیل‌شده بود که با راه‌اندازی این بخش، بسیاری از این دغدغه نیز رفع می‌شود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش