اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در نهاوند با دستگیری ۴۳ متهم

بارش های نهاوند نسبت به بلند مدت ۴۲ درصد کاهش داشته است

پیگیراخذ اعتبار تکمیل و ساماندهی نهر شعبان نهاوند، از محل اعتبارات سفر رئیس جمهورهستیم

بارش برف و برودت هوا مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی و متوسطه اول نهاوند را تعطیل کرد

اولین جلسه شورای مرکز نوآوری شهرستان نهاوند برگزار شد

فرمانداری نهاوند جهت ریشه‌کنی بیسوادی از هیچ گونه حمایتی دریغ نمی کند

پیگیر تعیین تکلیف آموزش‌دهندگان نهضت در مجلس شورای اسلامی هستیم

حرف صریح ایران در مذاکرات این است تحریم ها باید برداشته شود

نصب سیستم تهویه مکانیکی در ۶۰ درصد کلاس های درس نهاوند

ثبت تخلفات رانندگی توسط دوربین های نظارتی سطح شهر نهاوند

  • کد خبر : 3733

صدای نهاوند:

شهردار نهاوند با بیان اینکه تکدی گری و گدایی، چهره شهر نهاوند را خدشه دارکرده است گفت:  بایستی با این معضل که امروزه به صورت حرفه ای توسط باند متکدیان اداره می شود مقابله کرد و مردم را با فرهنگ سازی و آگاهی بخشی از عواقب برخورد احساسی با این افراد آشنا کرد .

امیر رضا یوسفیان در گفتگو با پایگاه خبری صدای نهاوند اظهار داشت: گسترش این روند به گونه ای است که افراد متکدی در ادامه انجام تکدی گری به سمت فروش مواد مخدر و سرقت رو می کنند، که معضلات اجتماعی را افزایش داده و آسیب های جدی را به جامعه تحمیل می کند .
 
یوسفیان با بیان اینکه تکدی گری آسیب های اجتماعی زیادی را به شهر تحمیل می کند، افزود: باید کلیه نهادهای ذیربط همچون نیروی انتظامی، دادگستری، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و دیگر دستگاه های مرتبط با همکاری و هماهنگی و با برنامه ریزی مدون و قابل اجرا بتوانند این معضل را در شهر نهاوند کاهش دهند .

 وی، با بیان اینکه پدیده تکدی گری و گدایی، چهره شهر را خدشه دار می کند، بر ضرورت جمع آوری متکدیان و ریشه کن شدن معضل تکدی گری در این شهر تاکید کرد و ادامه داد : تکدی گری پدیده ای نامطلوب و از معضلات مهم و نیز پیش زمینه بسیاری از بزهکاری های اجتماعی است و حذف تکدی گری از جامعه و مقابله جدی با آن، یکی از راه های کاهش آسیب های اجتماعی است .

شهردار نهاوند از اعلام آمادگی شهرداری نهاوند در بحث جمع آوری متکدیان از سطح شهر با همکاری دیگر ارگانهای ذیربط خبر داد و خاطر نشان کرد: شهرداری وظیفه جمع آوری متکدیان را بر عهده دارد که در این راستا تمام توان خود را بکار خواهد گرفت.

 امیر رضا یوسفیان هدف از نصب بنرهایی با موضوع تکدی گری در سطح شهر را فرهنگ سازی و آگاهی بخشی شهروندان در خصوص عدم حمایت آنها به متکدیان عنوان کرد و  افزود: امید است، اقدامات این چنینی گامی باشد برای اعتلای فرهنگ و کاهش آسیب های اجتماعی که شهر را گریبانگیر خود کرده است .
 
یوسفیان در پایان از شهروندان خواستار شد کمک های مالی خود را به نهادهایی همچون کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی و … که افراد مستضعف و نیازمند را تحت پوشش دارند بپردازند تا بتوان هزینه های سنگین تکدی گری در شهر را ریشه کن کرده و موجب کاهش جرم های متعدد در سطح شهر باشیم .

کانال-صدای-نهاوند-۳۰۰x60

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش