بارش برف و برودت هوا مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی و متوسطه اول نهاوند را تعطیل کرد

اولین جلسه شورای مرکز نوآوری شهرستان نهاوند برگزار شد

فرمانداری نهاوند جهت ریشه‌کنی بیسوادی از هیچ گونه حمایتی دریغ نمی کند

پیگیر تعیین تکلیف آموزش‌دهندگان نهضت در مجلس شورای اسلامی هستیم

حرف صریح ایران در مذاکرات این است تحریم ها باید برداشته شود

نصب سیستم تهویه مکانیکی در ۶۰ درصد کلاس های درس نهاوند

ثبت تخلفات رانندگی توسط دوربین های نظارتی سطح شهر نهاوند

کاربری زمین های شهرک شهید شهید قدوسی مزروعی است

رفع مشکلات معیشت مردم از اولویت‌های اصلی دولت است

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نهاوند

  • کد خبر : 6881

صدای نهاوند:
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام الکترونیکی سرشماری نفوس و مسکن تا ساعت 24 جمعه 30 مهرماه، 24.7 درصد از جمعیت این شهرستان در این طرح مشارکت کردند.

کریم حمیدوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای نهاوند از مشارکت خوب مردم نهاوند در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن تقدیر کرد و افزود: با مشارکت بسیار خوب مردم در شهر و روستا، دو روستای عبدالملکی و دهنو عبدالملکی مشارکت صد درصدی در سرشماری اینترنتی داشتند.

حمیدوند  با بیان اینکه بسیاری از روستاهای دیگر نهاوند نیز بیش از ۶۰ درصد در این طرح ملی مشارکت کردند اظهار کرد: تعداد ۱۳ هزارو ۳۶۳ خانوار نهاوندی معادل ۲۱٫۴۹ درصد خانوارها با پایان یافتن مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری در ۳۰ مهرماه با جمعیتی معادل ۴۳ هزارو ۷۷۷ نفر در مرحله اول این طرح شرکت کردند.

وی افزود: همزمان با آغاز مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ از ۲۸ مهرماه، تعداد ۵۴ مامور، کار سرشماری حضوری را در این شهرستان بر عهده دارند.

فرماندار شهرستان نهاوند خواستار همکاری و همراهی خوب مردم با ماموران سرشماری شد و بیان کرد: شهروندانی که به صورت اینترنتی در سرشماری ثبت نام کرده اند، در زمان حضور مامور سرشماری کافی است کد آماری خود را ارائه دهند تا روند ثبت نام آنان در سرشماری تکمیل شود.

کریم حمیدوند با بیان اینکه برنامه ریزی در کشور به عنوان پایه و اساس همه تصمیم های اصلی و کلان ملی برای همه ما روشن است اظهار کرد: هر اندازه برنامه ریزان در سطوح بالا و میانی کشور تلاش کنند، نتیجه آن به دقت کار ماموران سرشماری برمی گردد.
حمیدوند خطاب به ماموران سرشماری تاکید کرد: باید با آگاهی و دقت نظر کامل با زبان فرهنگی و منطقی و روانشناسی خوب، اعتماد اشخاص را هنگام مراجعه به درب منازل جلب کنید تا خانوارها به درستی پاسخ شما را بدهند.

وی خواستار تکمیل با کیفیت و درست فرم های سرشماری شد و گفت: ماموران سرشماری موظف هستند در صورت بروز هرگونه مشکل و مساله خاصی در حوزه سرشماری خود، این موارد را بلافاصله به ستاد سرشماری شهرستان اطلاع دهند.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش